Vilat Kika

Bëjeni Qëndrimin Tuaj Të Paharrueshëm

Ofertat Tona Më Të Mira

€50

/ Nata

Vila 1

€50

/ Nata

Vila 2

€50

/ Nata

Vila 3

Mirësevini në RESORTKIKA

Rreth nesh

Vendosur në mes të kodrave të larta të Kikës, Resort Kika zbulon një botë magjepsëse dhe qetësie. Vendosur në një lartësi që ofron pamje frymëmarrëse, kjo oazë e fshehur ofron një shpëtim nga zakonshmeria, duke ju ftuar të përqëndroheni në lavdinë e përqafimit të natyrës.

Jetësoni një aventurë në kopshtin tonë të gjallë, ku fëmijët krijojnë kujtime të paharrueshme në zona interaktive.

Angazhohuni në ndeshje miqësore në kortin tonë të tenisit, e vendosur në një sfond të bukur natyror. Të gjitha nivelet e aftësisë, nga fillestarët deri te lojtarët me përvojë, mund të shijojnë një përvojë të përfshirë dhe emocionuese.

Mirësevini në një udhëtim të pazakontë në Resort Kika. Përjetoni. Zbuloni thelbin e jetës.

Rreth Nesh
Homestay
Gallery
Shërbimet
Resort
Contact
Facilities
Informacione të mëtejshme
Termat & Kushtet
Politika e privatësisë
Na gjeni