Rreth Nesh

Mirësevini në RESORTKIKA

Rreth nesh

Vendosur në mes të kodrave të larta të Kikës, Resort Kika zbulon një botë magjepsëse dhe qetësie. Vendosur në një lartësi që ofron pamje frymëmarrëse, kjo oazë e fshehur ofron një shpëtim nga zakonshmeria, duke ju ftuar të përqëndroheni në lavdinë e përqafimit të natyrës.

Jetësoni një aventurë në kopshtin tonë të gjallë, ku fëmijët krijojnë kujtime të paharrueshme në zona interaktive.

Angazhohuni në ndeshje miqësore në kortin tonë të tenisit, e vendosur në një sfond të bukur natyror. Të gjitha nivelet e aftësisë, nga fillestarët deri te lojtarët me përvojë, mund të shijojnë një përvojë të përfshirë dhe emocionuese.

Mirësevini në një udhëtim të pazakontë në Resort Kika. Përjetoni, Zbuloni thelbin e jetës.

01
Pajisjet thelbësore të hotelit
Akomodimi i Cilësisë së Lartë

Restaurant dhe Vila

Aktivitete të Diversifikuara

Siguria dhe Higjiena

02
Sherbim 24 ore

Sherbimi ynë 24 orë është shenjë e përkushtimit tonë ndaj klientëve dhe vullnetit tonë për t’u siguruar që çdo vizitor të ketë një përvojë të paharrueshme. Ne kemi një qëllim të thjeshtë: që ju të ndiheni të mirëpritur, të rrethuar me kujdes dhe të kujdesur në çdo moment të qëndrimit tuaj. Faleminderit që na zgjidhni si destinacionin tuaj, dhe jemi këtu për t’ju shërbyer në çdo kohë.

Pse duhet të Na zgjidhni

Resort Kika është zgjedhja e një përvoje të jashtëzakonshme të pushimeve. Ne jemi këtu për t’ju ofruar një qëndrim të paharrueshëm në një ambient tërheqës dhe një atmosferë mikpritëse. Vendi ku ëndrrat për të kaluar qaste të mrekullueshme bëhen realitet

Shtrat i rehatshëm

Shërbimi i mysafirëve

Wifi falas

Ushqime të mira

Rreth Nesh
Homestay
Gallery
Shërbimet
Resort
Contact
Facilities
Informacione të mëtejshme
Termat & Kushtet
Politika e privatësisë
Na gjeni