Përjetoni.
Zbuloni thelbin e jetës.

Resort Kika është një parajsë e fshehur në zemrën e natyrës, një vend ku relaksimi, bukuria dhe aventura takojnë njëra-tjetrën për të krijuar një përvojë të veçantë. 

Vilat moderne

Vilat në Resort Kika ofrojnë një përzierje komoditeti dhe stili në një mjedis mahnitës natyror. Këto vila kanë dizajne të hijshme me dritare të mëdha për shumë dritë natyrale dhe pamje të bukur.

Rehati

Resort Kika zbulon një botë magjepsëse dhe qetësie. Vendosur në një lartësi që ofron pamje frymëmarrëse, kjo oazë e fshehur ofron një shpëtim nga zakonshmeria, duke ju ftuar të përqëndroheni në lavdinë e përqafimit të natyrës.

Natyra

Natyra ka një shpërndarje të mrekullueshme për t’u ofruar, dhe ne kemi bërë një përpjekje të veçantë që ta përfshijmë atë në eksperiencën tonë të restorantit.

Bëjeni qëndrimin tuaj të paharrueshëm

Ofertat tona më të mira

€ 50

/ Nata

Vila 1

€ 50

/ Nata

Vila 2

€ 50

/ Nata

Vila 3

Mirësevini në RESORTKIKA

Rreth nesh

Vendosur në mes të kodrave të larta të Kikës,

Resort Kika zbulon një botë magjepsëse dhe qetësie. Vendosur në një lartësi që ofron pamje frymëmarrëse, kjo oazë e fshehur ofron një shpëtim nga zakonshmeria, duke ju ftuar të përqëndroheni në lavdinë e përqafimit të natyrës.

Jetësoni një aventurë në kopshtin tonë të gjallë, ku fëmijët krijojnë kujtime të paharrueshme në zona interaktive.

Angazhohuni në ndeshje miqësore në kortin tonë të tenisit, e vendosur në një sfond të bukur natyror. Të gjitha nivelet e aftësisë, nga fillestarët deri te lojtarët me përvojë, mund të shijojnë një përvojë të përfshirë dhe emocionuese.

Mirësevini në një udhëtim të pazakontë në Resort Kika Përjetoni dhe Zbuloni thelbin e jetës.

Rehatia juaj është krenaria jonë

Shijoni pushimet tuaja me pamjet më të mira

01
Pajisjet thelbësore të Resortit

Akomodimi i Cilësisë së Lartë

Restaurant dhe Vila

Aktivitete të Diversifikuara

Siguria dhe Higjiena

02
Sherbim 24 ore

Sherbimi ynë 24 orë është shenjë e përkushtimit tonë ndaj klientëve dhe vullnetit tonë për t’u siguruar që çdo vizitor të ketë një përvojë të paharrueshme. Ne kemi një qëllim të thjeshtë: që ju të ndiheni të mirëpritur, të rrethuar me kujdes dhe të kujdesur në çdo moment të qëndrimit tuaj. Faleminderit që na zgjidhni si destinacionin tuaj, dhe jemi këtu për t’ju shërbyer në çdo kohë.

Pse duhet të Na zgjidhni

Resort Kika është zgjedhja e një përvoje të jashtëzakonshme të pushimeve. Ne jemi këtu për t’ju ofruar një qëndrim të paharrueshëm në një ambient tërheqës dhe një atmosferë mikpritëse. Vendi ku ëndrrat për të kaluar qaste të mrekullueshme bëhen realitet

Shtrat i rehatshëm

Shërbimi i mysafirëve

Wifi falas

Ushqime të mira

Si të rezervoni?

Ndiqni hapat!

 

Rezervoni Vilen tuaj

Rezervimi i një vile në restorantin tonë do të krijojë një përvojë të paharrueshme për ju dhe të dashurit tuaj. Ne jemi të përkushtuar për të siguruar që qendrimi juaj të jetë i mrekullueshëm dhe të kujtohet gjithmonë. 

 

Përfundoni pagesën

 

Shijojeni qëndrimin tuaj

Ju mirëpresim të na vizitoni dhe të rezervoni vilën tuaj të veçantë për të shijuar qastet tuaja në mënyrë të veçantë!

Aktivitete argëtuese në natyrë

Le të shkojmë në një aventurë

Fushë tenisi

Fusha jonë e tenisit është një vend i veçantë ku vizitorët tanë mund të shijojnë një lojë emocionuese dhe argëtuese me miqtë dhe familjen. E vendosur në një ambient të bukur natyror dhe të qetë, fusha e tenisit është një atraksion i shkëlqyeshëm për të kaluar kohën në një mënyrë aktive.

Fusha e tenisit është një vend i mrekullueshëm për të kaluar kohën, rritur aftësitë tuaja të tenisit, dhe për të krijuar kujtime të paharrueshme me shokët dhe familjen. Ne ju inkurajojmë të na vizitoni dhe të shijoni këtë eksperiencë të veçantë sportive.

Kendi i lojrave

Kendi i lojrave është një vend i veçantë në restorantin tonë, ku femijet  mund të shijojnë një gamë të gjerë lojrash dhe argëtimi. Ne kemi kujdesur që të krijojmë një ambient tërheqës dhe të këndshëm për të gjithë vizitorët tanë, duke ofruar një eksperiencë të mrekullueshme lojërash.

 

Ecja ne Natyre

Pjesa e Ecjes në Restorantin Tonë: Ku Shijohet Natyra dhe Paqja

Natyra ka një shpërndarje të mrekullueshme për t’u ofruar, dhe ne kemi bërë një përpjekje të veçantë që ta përfshijmë atë në eksperiencën tonë të restorantit. Pjesa jonë e ecjes është një oaz i qetësisë dhe i bukurisë, ku vizitorët tanë mund të shijojnë mëndafshëm pamjen e natyrës dhe vendin tonë.

Pjesa e ecjes është një përbërës i rëndësishëm i eksperiencës sonë në restorantin tonë. Ne ju inkurajojmë të merrni kohën për të shijuar këtë hapësirë të mrekullueshme dhe të ndjeni paqen dhe bukurinë e natyrës. Ju mirëpresim të na vizitoni dhe të shijoni këtë pjesë të veçantë të ambientit tonë!

Çfarë thonë të ftuarit tanë

Dëshmia e klientit

I was born here, a place of rare natural beauty, the happiest years of my life

Feti Kqiku

 
Well done, keep up the good work!

Faton Gagica

Quick service & very trustworthy. 

Leonita Matoshi

Rreth Nesh
Homestay
Gallery
Shërbimet
Resort
Contact
Facilities
Informacione të mëtejshme
Termat & Kushtet
Politika e privatësisë
Na gjeni